Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
30 października w naszym przedszkolu dominował kolor pomarańczowy. Dzieci w przepięknych strojach uczestniczyli w ” balu dyni”. W trakcie zabawy grupy miały do wykonania zadania, m.in. slalom z dynią, taniec z miotłą, grę cieni, zabawy naśladowcze, pajęczyna, zapamiętywanie sekwencji liczb. Za każde poprawne wykonanie zadania zbierały cukierki i otrzymywały dyplomy za udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Dynia”.
Entuzjazm i zaangażowanie dzieci było ogromne. W trakcie balu towarzyszyli nam również seniorzy z Klubu Senior w Przytocznej, którzy w godzinach rannych wspólnie z przedszkolakami przygotowywali sałatkę jarzynową. Rada Rodziców natomiast obdarowała wszystkich słodkim poczęstunkiem.
Uśmiech na buziach dzieci świadczył, że świetnie się bawiły.