Logo Przedszkola Kasztanowa Kraina w Przytocznej

Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu

Ocena 0/5

16  października dzieci z grup „Żabki” i „Biedronki” wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Głównym celem wyjazdu było poznanie pracy policjantów oraz utrwalenie zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.
Podczas spotkania przedszkolaki rozmawiały z funkcjonariuszami o bezpieczeństwie, obejrzały salę przesłuchań ze szkłem weneckim i dowiedziały się, w jaki sposób policjanci pomagają ludziom oraz jak można się z nimi skontaktować w razie potrzeby.
Dzieci miały również okazję zobaczyć policyjne radiowozy, sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy oraz kojce dla psów policyjnych. Największe wrażenie zrobiły na nich sygnały świetlne i dźwiękowe pojazdów oraz możliwość zobaczenia z bliska munduru i wyposażenia policjanta.
Wycieczka była niezwykle interesująca i pouczająca. Przedszkolaki wróciły pełne wrażeń, z nową wiedzą i przekonaniem, że policjant to ktoś, kto zawsze służy pomocą i dba o bezpieczeństwo każdego z nas. Serdecznie dziękujemy pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu za możliwość uczestniczenia w tej ciekawej i wartościowej wycieczce!

Galeria zdjęć

1000017977 1000017979 IMG_4058 IMG_4059 IMG_4060 IMG_4061 IMG_4062 IMG_4063 IMG_4064 IMG_4065 IMG_4066 IMG_4067 IMG_4068 IMG_4069 IMG_4071 IMG_4072 20251016_101911 20251016_104507 20251016_104641 20251016_104701 20251016_104814 1000018012 (1) 1000018013 (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności