WOŚP
Dnia 25.01.2024r. Przedszkole przyłączyło się do akcji WOŚP organizowanej pod hasłem – „Tu wszystko gra – OK!, której celem jest zakup sprzętu dla szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc.
Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe i bezpieczeństwo przedszkolaków zaplanowany seans bajkowy kina WOŚP, został przeniesiony do placówki. Dzieci miały możliwość wrzucenia pieniędzy do puszki wolontariusza, za co otrzymały czerwone serduszko z logo WOŚP. I jak w prawdziwym kinie zajadały się popcornem oraz zdrowymi przekąskami.
Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za okazane wparcie na szczytny cel. I oby to trwało do końca świata i o jeden dzień dłużej!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!