Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu
19 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i uśmiechu. Największą atrakcją dla dzieci był kosmiczny pokaz baniek mydlanych, który zachwycił wszystkich swoją magią i kolorami. Każdy przedszkolak otrzymał także pamiątkowy dyplom oraz gniotka, co sprawiło im ogromną radość. To wspaniałe wydarzenie mogło odbyć się dzięki wsparciu Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy!
Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen radości, uśmiechu, ciekawych przygód i wspaniałych zabaw!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!