Konkurs recytatorski
10 marca, tuż przed Gminnymi Eliminacjami do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, w naszym przedszkolu odbył się wewnętrzny konkurs. Celem była prezentacja umiejętności recytatorskich. Przedszkolakom przysłuchiwało się jury w osobach Anna Doruch- nauczyciel j. polskiego oraz logopeda i Małgorzata Kaczmarek -nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Dzieci dzielnie pokonały tremę i pięknie zaprezentowały, najliczniej, utwory J.Tuwima
i J. Brzechwy. Wybrano 10 osób, które będą reprezentować Kasztanową Krainę 16 marca w GOK Przytoczna. Wszystkim recytatorom gratulujemy .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!