Dziękujemy
Grupa Muchomorki przygotowała wyjątkową uroczystość dla swoich Rodziców pod hasłem „Dziękujemy”. Było to pełne radości, wzruszeń i ciepłych emocji spotkanie, podczas którego przedszkolaki poprzez występ artystyczny wyraziły swoją wdzięczność za codzienną obecność Rodziców. Dzieci dziękowały za dobre serce, cierpliwość, wspólnie spędzony czas, pomocną dłoń oraz za to, że każdego dnia mogą czuć się kochane i bezpieczne.
Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i radością zaprezentowali przygotowany program, a uśmiechy oraz wzruszenie na twarzach gości stały się najpiękniejszym wyrazem uznania za ich wysiłek. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i obecność podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!