Bezpieczeństwo najmłodszych
22 października nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze – jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i dlaczego tak ważne jest zapinanie pasów oraz podróżowanie w foteliku. Policjanci rozmawiali też z przedszkolakami o tym, jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski, które pomogą im być bardziej widocznymi i bezpiecznymi na drodze. Dziękujemy Pani Justynie Kazimierczak i Panu Dawidowi Rybczyńskiemu – młodszym aspirantom z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu – za tak ważne i cenne rady oraz miłe spotkanie z naszymi przedszkolakami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!